Відбулось перше засідання робочої групи з Плану удосконалення послуги спорту на території Глибоцької територіальної громади в рамках співпраці із Програмою DOBRE

Дата: 25.06.2021 12:11

На засіданні робочої групи були присутні: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, консультант Програми DOBRE, який спільно з Робочою групою займатиметься розробкою Плану покращення послуги в Глибоцькій ТГ Любомир Кава та 15 членів робочої групи з Плану удосконалення послуги спорту на території нашої громади.

На засіданні були опрацьовані такі питання:

-стан послуги спорту на території Глибоцької територіальної громади;

- характеристика послуги спорту на території Глибоцької ТГ (об’єкти, гуртки, секції, клуби, фінансування);

- перелік проблемних питань.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.