Приєднуйтесь до Форуму молоді Буковини

Дата: 03.11.2023 10:19

Вже з 17 по 19 листопада 2023 року у Чернівецькій області відбудеться четвертий Форум молоді Буковини!

Ця подія - це можливість обмінятися досвідом, розкрити нові можливості, долучитись до активної громадської діяльності та усвідомити важливість молоді у прийнятті рішень.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/z7dSq1hFdYc6MMvD8Дедлайн реєстрації до 9 листопада 2023 року включно!

Кількість учасників обмежена.

Довідково.

Ініціатива реалізовується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та управління молоді та спорту Чернівецької ОДА. Форум відбувається в межах проєкту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України», що впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.