Представники Глибоцької Молодіжної ради взяли участь у Конференція молодіжних рад Чернівецької області

Дата: 18.11.2022 11:59

Нещодавно у Чернівцях відбулася Конференція молодіжних рад Чернівецької області!

Голову Молодіжної ради при Глибоцькій селищній раді Юлію Балан та її заступницю Мелісу Безушко також запросили взяли участь у Конференції молодіжних рад.

Під час конференції розглядали ряд питань, зокрема:

• роль молоді у формуванні молодіжної політики на різних рівнях;
  • механізми впливу молоді на прийняття рішень владою.

Протягом заходу відбувся обмін досвідом щодо утворення і розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів у Чернівецькій області.

Учасники змогли поділитися власними успішними кейсами у сфері молодіжної політики, які мали змогу обговорити з радницею Міністра молоді та спорту України Іриною Полєтухою та членами Національного об'єднання радників з питань молоді з різних областей України - Іриною Лозовою та Андрієм Панасюком.

Важливою подією конференції стала зустріч з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Русланом Запаранюком, який оголосив про початок конкурсу на посаду радника голови Чернівецької обласної державної адміністрації з питань молоді.