«Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»

Дата: 19.07.2022 13:45

Нещодавно представниці Молодіжної ради при Глибоцькій селищній раді Балан Юлія та Безушко Меліса відвідали захід, на якому  молодь Буковини мала змогу розробити пропозиції щодо питань та викликів сучасності в нашій державі.

Основну увагу звертали на перспективу участі молоді у повоєнній відбудові країни та молодіжних рад у захисті і збережені молодіжної політики та інфраструктури.

Одним із важливих векторів заходу стало також обговорення посилення впливу молодіжних рад, як інструменту прийняття рішень в інтересах молоді.

Активна молодь краю продуктивно попрацювала та окреслила вектори подальшого розвитку молодіжної політики у Чернівецькій області.

Представниці  Молодіжної ради вдячні фасилітаторам заходу - Ользі Тютюн, Лідії Нестеренко та Світлані Алексєєвій!

Ініціатива «‎Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» впроваджується Молодіжною радою при Чернівецькій ОВА за підтримки Управління молоді та спорту ЧОВА та ГО «Молодіжна платформа» за сприяння ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Данії.