Бюджет участі, як голосувати? - Молодіжна рада

Дата: 17.11.2021 16:32
Кількість переглядів: 2087

Молодіжні працівники в рамках проекту програми "DOBRE" провели волонтерську компанію направлену на роз'яснення мешканцям громади як голосувати за проекти Бюджету Участі.

Дякуючи ГО Український Народний Дім в Чернівцях, молодіжна рада отримала роздатковий матеріал та протягом періоду голосуванняза проекти , щоденно проводила роздачу флаєрів пересічним мешканцям всіх населених пунктів що входять до нас в громаду.

Також активно використали старост сіл, долучивши їх до акції, чим самим залучили фактично всі села в громаді.

Ви ще не знаєте що таке бюджет участі в Глибоцькій територіальній громаді?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення громади та/або голосування за них.

Будь-який житель громади може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в громади, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету 2022 року.

Корисні посилання надаємо нижче.