У Глибоцькому ліцеї відкрили меморіальні дошки Федіру Дугану та Сергію Няйку

Дата: 29.09.2023 17:44

Час, немов перевіряючи на міцність, піддає нас новим і новим випробуванням. Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу. Зараз на нашій землі гримлять вибухи й свистять кулі. Страшна звістка стукає у двері, викликаючи розпач і невгамовний біль у душах рідних та близьких, серця справжніх героїв завмирають, завмирають, як сама Україна, яку поглинула жалоба за своїх синів.

Цими днями учнівський та педагогічний колектив, родини випускників нашого ліцею - Дугана Федіра Івановича та Няйка Сергія Георгійовича зібрались, щоб вшанувати їх пам'ять та відкрити меморіальні дошки нашим героям, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави, її благополуччя, мирне майбутнє, під час збройної агресії проти нашої країни.

Також, на заході були присутні: Тімофті Анатолій Васильович - заступник голови Глибоцької селищної ради, Остафійчук Петро Радулович - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, представник Глибоцького військового комісаріату - Шманько Олег Володимирович та настоятель храму «Святої Рівноапостольної Княгині Ольги православної церкви України» отець Роман, який освятив меморіальні дошки загиблих воїнів.

На завершення усі присутні вшанували пам'ять Няйка Сергія та Дугана Федіра хвилиною мовчання та поклали квіти.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружинам, дітям, сестрам та всім рідним, друзям наших героїв. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто загинув, заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни!

Вічна пам'ять героям!

Текст та фото з Фейсбук сторінки Глибоцького ліцею.