Йдуть у засвіти найкращі сини України...

Дата: 17.02.2023 19:43

Сьогодні глибочани та гості нашої громади вшанували пам'ять випускників Глибоцької гімназії Валерія Красняна, Степана Ніколаєвича та Володимира Оршевського, які поклали свої молоді життя в боротьбі за незалежність із рашистами.

Увічнюючи пам'ять про цих воїнів, на приміщенні школи відкрили меморіальні дошки.
Згадуючи загиблих бійців ведучі заходу охарактеризували їх всіх як відданих синів України, справжніх патріотів, відзначили високі людські якості полеглих Героїв.

Кожен з них, у своєму мирному житті займався буденними справам, працював на благо сім`ї, мав плани, мрії, проте війна та необхідність захищати свою Батьківщину зробила їх, за короткий час, справжніми безстрашними воїнами.

На території школи зібралися рідні, представники влади, священник ПЦУ імені Рівноапостольної Княгині Ольги, побратими, волонтери, вчителі та учні Глибоцької гімназії щоб вкотре пригадати і вшанувати полеглих захисників.

Фото без описуСхилімо і ми голови перед цими відважними людьми:

Валерієм Красняном, славнозвісним захисником Донецького аеропорту з позивним «Барс», який загинув 24 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в Харківській області, підірвавшись на міні.

Степаном Ніколаєвичем -  серце якого зупинилося 31 грудня 2022 року у важкому бою під Соледаром.

Володимиром Оршевським - який відважно боровся з російською навалою у найгарячішій точці Сходу України та загинув 9 січня 2023 року.

У кожного з них залишилися кохані дружини, діти, рідні і близькі, друзі, побратими, які не зможуть забути і пробачити ці смерті нашим ворогам. Пам`ятаймо і ми, яку ціну довелося сплатити цим незвичайним хлопцям, з серцями, сповненими любові до рідної землі.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вічна пам'ять та слава Героям: Валерію Красняну, Степану Ніколаєвичу, Володимиру Оршевському.

Фото без описуФото без описуФото без опису