Актуальні оголошення

11 Жовтня, 2019 р., 09:05
До уваги жителiв Глибоки!  З нагоди свята до дня захисника  Украiiни та  храмового свята Покрови Пресвятоii Богородицi, на численнi прохання усiх любителiв смачного сиру, сироварня "Добрi газди " буде зi своєю продукцiєю сьогодні 11 жовтня о 9:30 год, бiля селищноii ради.
19 Вересня, 2019 р., 10:29
Глибоцька селищна рада Оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного  спеціаліста  відділу  організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю  Глибоцької селищної ради:
17 Вересня, 2019 р., 14:31
Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
16 Вересня, 2019 р., 11:01
В межах реалізації проекту ЄС Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" 19.09.2019 р. в приміщенні Центру економічного зростання громади (смт.Глибока, вул.Шевченка, 1 (селищна рада, 1 поверх)) відбудеться інформаційний семінар "Бухгалтерська абетка від фахівців: нюанси нарахування заробітної плати". Спікер  - Людмила Осачук, фахівець Київської аудиторської компанії "Центр професійного аудиту" (Чернівецька філія). Початок семінару 13.00 год.
03 Вересня, 2019 р., 11:54
Відповідно до п. 12 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 року №553, відділ державного архітектурно-будівельного контролю Глибоцької селищної ради інформує про початок проведення позапланової перевірки на об’єкті: «Будівництво індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд, вул. Чортківська, 6, смт. Глибока, Глибоцький район, Чернівецька область» 03 вересня 2019 року.
23 Серпня, 2019 р., 15:42
При не отриманні квитнації  про сплату земельного податку.
21 Серпня, 2019 р., 17:27
КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» черговий раз нагадує про те, що з 1 квітня 2018 року почала діяти  електронна система реєстрації та ведення відносин лікаря і пацієнта.
21 Серпня, 2019 р., 08:13
У рамках відзначення 28-ї річниці Незалежності України та за ініціативи дитячого ігрового центру «Крутий Кід» у Глибоці 24-го серпня буде проведено велопробіг, який стартуватиме з Площі Героїв Майдану о 10.00.