Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили глибочанина Богдана Замелюка

Дата: 13.01.2024 12:17

Президент України посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця Богдана Замелюка.

Указ про присвоєння відзнаки був підписаний 24 серпня 2023 року в День української Незалежності.

Саме за цю незалежність, свободу і волю молодий солдат (2002 р.н.), гранатометник 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А 0284 Богдан Васильович Замелюк віддав своє життя.

Серце Героя, який захищав Україну зупинилося поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області 13 липня 2023 року.

Вічна пам`ять та слава нашому земляку, полеглому захиснику Батьківщини та рідної землі – Богдану Васильовичу Замелюку.