Рідним полеглого воїна Сергія Няйка вручили відзнаку "ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ"

Дата: 15.02.2024 18:23

Указом Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня нашого земляка, старшого солдата вогнеметного батальйону Сергія Георгійовича Няйка.

Більш як рік, захищаючи рідну землю від російського агресора Сергій Няйко проявляв свою мужність, відвагу та віддав за Україну власне життя 27 серпня 2023 року.

Вручення ордену“За мужність" ІІІ ступеня родині Сергія Няйко іще попереду.

Натомість сьогодні на сесії селищної ради сім`ї загиблого Героя вручили відзнаку Президента України "За оборону України".

Маємо завжди пам’ятати про неймовірно високу ціну свободи та про всіх, хто до останнього подиху вірно та віддано захищав рідну землю від ворога…

Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які боронили рідну Україну та кожного з нас!