Орденами "За мужність" III ступеня посмертно нагородили чотирьох військових Глибоцької громади

Дата: 07.12.2023 20:04

Першими звуками урочистостей з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України, які почули присутні у залі були звуки Гімну України.

Після хвилини мовчання уповноважені представники РТЦК та СП вручили родичам полеглих у російсько-українській війні захисників України ордени «За мужність ІІІ ступеня».
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, військовослужбовців громади:

• Юрія Боднарюка, Олександра Донича, Івана Беринчана та Михайла Каланчу нагороджено відзнаками посмертно.

«У такі хвилини важко дібрати слів. Рідні Героїв сподівалися побачити живим сина, батька, брата, чоловіка - натомість тепер переживають гірку втрату… Ми не маємо забувати, якою ціною зберігається мир тут, у тилу і як відвойовується кожен клаптик української землі», - звернувся до присутніх очільник Глибоцької громади Григорій Ванзуряк.

Сьогодні ми вкотре висловили свою вдячність нашим Героям за їхню надважливу працю та вшанували вірних синів і дочок України, котрі віддали життя за Батьківщину.

Завтра ж розповімо про те, скільки вдалося зібрати коштів для закупівлі дрона на благодійному заході «Ворога поборемо – Переможемо!» завдяки переданим пожертвам та пожертвам кожного з присутніх.

Слава Всемогутньому Богу! Слава Україні! Героям слава!