Родині полеглого у російсько-українській війні Миколи Бауера вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 07.06.2023 15:17

Указом Президента України № 462/2022 від 01.07.2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено глибочанина Миколу Бауера.

Старший солдат 80-ї, десантно-штурмової бригади, БАУЕР МИКОЛА ІВАНОВИЧ загинув у жорстоких боях у Луганській області 8 травня 2022 року.

Державну відзнаку родині воїна, який поліг на полі бою захищаючи незалежність і цілісність України вручив очільник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

«Ми розділяємо ваш біль, адже жодна нагорода не замінить обійми ваших синів, братів, чоловіків. Дякуємо Вам за них. Буковина пишається подвигом мужніх та хоробрих воїнів. Вічна пам'ять! Слава Героям!», – зазначив Руслан Запаранюк.

Вічна шана і пам’ять Герою!