8 березня - гарна нагода привітати зі святом прекрасних жінок

Дата: 06.03.2020 15:04

8 березня - гарна нагода привітати зі святом прекрасних жінок, які багато років віддали роботі в органах виконавчої влади ти місцевого самоврядування - районній та селищній радах, райдержадміністрації, державній казначейській службі, фінансовому управлінні.

Напередодні свята відбулася зустріч, де селищний голова Ванзуряк Григорій. та голова районної ради Панчук Петро. звернулися з словами щирих привітань:

«Шановні наші! Щиро і сердечно вітаємо Вас зі святом весни і краси! Дякуємо за вашу багаторічну невтомну працю, бажаємо міцного здоров’я, світлого мирного неба, добробуту та благополуччя»

Зустріч відбулася за сприяння райкому профспілки працівників державних установ Глибоцького району. На згадку зробили спільне фото з весняними квітами.