Пройшов "Форум молодого лідера"

Дата: 10.06.2019 09:52

Цими вихідними в Глибоці пройшов «Форум молодого лідера», що організовувався Українською академією лідерства та Центром економічного зростання Глибоцької ОТГ та спільно з відділом освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради

На форумі були присутні молоді лідером віком від 14 до 16 років. Які взяли активну участь у  формуванні молодіжної ради та пілотних проектів.

Офіс адміністратором центру економічного зростання , була проведена лекція  про інвестиції та економіку Глибоки. Розповідали молоді про «План місцевого економічного зростання» що в рамках програми «Мери за економічне зростання». Молодь була проінформована, що таке проектна діяльність, податки та розвиток.

Наслідком форуму є подальша організація зустрічей з молоддю в рамках інвестиційних пропозиції та молодіжних проектів, за для економічного зростання Глибоки.

Фото без опису#M4EG, #мери_за_економічне_зростання, #Агенція_розвитку_громад_Буковини #прямуємо_разом #Центр_економічного_зростання #ГлибокаОТ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)