І-й освітянський форум відділу освіти Глибоцької ОТГ: «Візія реформування української освіти, виклики майбутнього»

Дата: 28.08.2019 16:33

Сьогодні, 28 серпня, напередодні нового навчального року, у Глибоцькому ліцеї відбувся І-й форум новоствореного відділу освіти Глибоцької об’єднаної територіальної громади. На таких зібраннях педагоги підсумовують пророблену роботу за минулий навчальний рік і окреслюють пріоритети на наступний період.

У роботі форуму взяли участь голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, голова райради Петро Панчук, начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Барарюк, завідувач районного методичного центру управління освіти Олеся Намака, голова профспілки працівників освіти Глибоччини Світлана Лазурко та начальник відділу освіти Глибоцької ОТГ Юрій Чубрей.

Під час роботи обговорено реалії, перспективи, проблеми, виклики НУШ та шляхи їх вирішення.

Кращі працівники освітянської галузі громади були відзначені грамотами та дипломами Глибоцької селищної ради.

Сподіваємося, що організований форум допоможе у підготовці до 2019/2020 навчального року та дасть позитивний поштовх на цілий навчальний рік.

Вітаємо з початком нового  2019-2020 навчального року! Нових творчих здобутків, здійснення життєвих задумів,  людського щастя  всім освітянам Глибоцької  об’єднаної територіальної громади

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)