Звернення до жителів та власників земельних ділянок на масиві «Ольга» смт. Глибока

Дата: 22.10.2019 13:15

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя селища і кожного його жителя.

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану Глибоцької об’єднаної територіальної громади виконавчий комітет селищної ради  звертається до всіх жителів масиву «Ольга», щодо впорядкування своїх земельних участків та закріплених за ними територій.

Вразі невиконання своїх безпосередніх обов’язків, власники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

Надіємось, що кожна сім’я та й в цілому громада масиву «Ольга» буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)