Вперше проведено міжнародний іспит з англійської мови Cambridge English Qualifications рівнів А2, В1, В2. в Глибоцькій ОТГ

Дата: 10.03.2020 12:13

Школою-студією ПРАЙД спільно з партнерами Grade Education Centre вперше проведено міжнародний іспит з англійської мови Cambridge English Qualifications рівнів А2, В1, В2. Велику вдячність висловлюємо Глибоцькій селищній раді, районному методичному центру відділу освіти Глибоцької райдержадміністрації, відділу реєстрації актів цивільного стану Глибоцького районного управління юстиції та Глибоцькому відділу освіти та культури Глибоцької ОТГ за допомогу та сприяння в проведенні письмової частини іспиту!