Про призупинення нарахування орендної плати за договорами оренди окремих елементів благоустрою на території Глибоцької ОТГ

Дата: 17.04.2020 17:27

В зв’язку із запровадженням на усій території України карантину та оголошенням надзвичайної ситуації у Чернівецькій області, керуючись пунктами 1 та 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Звільнити фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Глибоцької ОТГ та уклали договори оренди на право користування окремими елементами благоустрою - від нарахування орендної плати у період з 4 квітня до 24 квітня 2020 року включно.