Глибоцька громада 2 в рейтингу спроможності розвитку малих та середніх громад в Чернівецькій області

Дата: 24.07.2020 10:31

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

На прохання наших підписників цього року ми опублікуємо кращі двадцятки громад по регіонам на замовлення. Після цього буде опубліковано рейтинг найкращих 200 громад України.
До Вашої уваги 20 найкращих громад Чернівецької області станом на 01.07.2020.
Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Оцінено по області 40 громад.
Оцінено по Україні 1540 громад.