Програма DOBRE в Глибоцькій громаді розпочинає програму «Молодіжний працівник в ОТГ»

Дата: 23.02.2021 11:50
Кількість переглядів: 1903

22 лютого 2021 року відбувся вступний семінар «Молодіжна робота в ОТГ» з тренеркою Програми DOBRE Ксенією Ємшиною за участю 18 представників влади, громадських організацій, активістів культурних та освітніх закладів.

Мета Програми -  сформувати у представників громади основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації  молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні територіальної громади.

Програма сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у розвитку громади, посиленню її впливу на прийняття рішень і розв’язання проблем громади, та мотивуванню молоді використовувати свій потенціал на користь громади і зростати як місцеві лідери.

Програма складається з 3-х етапів:

І – Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (березень-квітень 2021 р.)

Виконання практичного завдання учасниками після Базового тренінгу.

ІІ – Спеціалізований тренінг «Адвокація в ОТГ»  (червень 2021 р.)

Виконання практичного завдання учасниками після тренінгу з Адвокації.

ІІІ – Спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» (вересень 2021 р.)

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.