Формування конкурсної комісії для проведення конкурсу

Дата: 15.04.2021 21:54

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на  посаду директора комунального закладу  «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про культуру», Рішення Глибоцької селищної ради від 2 квітня 2021 року №345-5/21 «Про затвердження порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, які належать до комунальної власності Глибоцької територіальної громади (нова редакція)» Глибоцька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення директора комунального закладу  «Центр культури та дозвілля Глибоцької територіальної громади».

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

До складу конкурсної комісії по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та Глибоцької селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту, а саме:

- кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради, шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії та забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на сайті Глибоцької селищної ради.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати до 28 квітня 2021 року начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Чубрею Юрію Георгійовичу за адресою: 60400, смт.Глибока, вул..Шевченка, 1.