Відбулася чергова 10-та сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради територіальної громадиа сесія

Дата: 16.08.2021 15:19

12 серпня , у сесійній залі Глибоцької селищної ради відбулася 10-та сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради територіальної громади.

У роботі  засідання сесії взяли участь вісімнадцять депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу. Також на засідання сесії було запрошено членів виконкому, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.

На сесію було винисено 55 питань з яких більше сорока – земельні.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення 2-ї сесії 8-го скликання селищної ради від 24.12.2020 р. № 58-2/20 «Про бюджет Глибоцької селищної територіальної громади на 2021 рік» – (БЮДЖЕТНА)

2.Про схвалення проєкту договору про співробітництво  (БЮДЖЕТНА, РЕГЛАМЕНТНА)

3.Про офіційний веб-сайт Глибоцької селищної ради. (РЕГЛАМЕНТНА)