Динаміка приросту населення у Глибоцькій громаді за 2021 рік

Дата: 02.02.2022 11:13

2021 рік показав втішну динаміку природного приросту населення. За минулий рік у Глибоцькій громаді народилося 221 немовля, порівняно із 2020 роком, коли річна народжуваність складала  лише 199 новонароджених.

Також позитивною залишилася міграційна ситуація на території Глибоцької громади.  Різницю між кількістю прибулих на територію нашої громади та кількістю вибулих за її межі можна побачити у такому порівнянні статистичних даних: за 2021 рік кількість осіб, котрі прибули скала 502 особи, порівняно із 2020 роком, коли була вказана цифра у 394 особи. Натомість,  у 2021 році вибуло 246 осіб, а в 2020 відповідно 318.