В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Дата: 02.02.2022 14:09

Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади, в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19, для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років.

Оптимальний термін ревакцинації від 6 до 9 місяців, після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина. Основною метою вакцинації – залишається попередження тяжкого перебігу хвороби , особливо серед груп ризику, та збереження життів. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних штамів короновірусу SARS-COV-2. Введення бустерної дози наближає ефективність вакцини до 90% попередження госпіталізації внаслідок захворювання на COVID-19. Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-RHK вакцинам – Мoderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат,який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в «Дії» орієнтовно наприкінці січня 2022року. До того часу буде чинним сертифікат за попередню повну вакцинацію.
Отримати вакцину можна як і раніше, на базі наших пунктів щеплень в будь який зручний для вас день і час за адресами:
Смт.Глибока вул.Шевченка 14
С.Стерче вул. Головна 3-А
С Опришени вул. Головна 31-А
С.Черепківці вул. Головна 64
Можливий попередній запис за номерами телефонів, стаціонарний:
2-41-12
та мобільні:

Люди які не можуть пересуватися самостійно, можуть звернутись до свого
сімейного лікаря для отримання щеплення на дому.
Пам’ятайте: Вакцинація рятує життя!
Директор КНП "ЦЕНТР ПМСД ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ" Лариса ТІМОФТІ