Доносимо до відома суб’єктів господарювання та жителів Глибоцької громади про існуючу податкову заборгованість.

Дата: 03.02.2022 11:38

Відповідно до листа Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області повідомляємо суб’єктів господарювання та громадськість в цілому про необхідність сплати податкових заборгованостей.

Адже для забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів першочерговим завданням є саме скорочення загальної суми податкового боргу. Облік вище вказаної заборгованості суб’єктами господарювання з місцевих податків та зборів ведеться на підставі електронних відомостей інформаційно-аналітичної системи діяльності органів ДПС України.

Просимо сумлінно ставитись до своїх обов’язків, погасити заборгованість та вчасно сплачувати податкові збори, оскільки в умовах реформування бюджетної децентралізації вони набувають особливого значення як фінансова основа забезпечення розвитку територіальних громад.