ЗВІТ щодо опрацьованих пропозицій до проєкту бюджету на 2022 рік, наданих громадянами громади

Дата: 30.11.2021 16:08

З 5 жовтня до  15 листопада 2021 року на офіційному сайті громади - https://hlyboka-gromada.gov.ua/ відбувався електронний збір пропозицій відповідно до встановленої форми. З 2840 переглядів жителями громади, надали 26 пропозицій. Дані пропозиції були розглянуті та обговорені. Частково з них було враховано, проте всі врахувати при затвердженні бюджету не має можливості, так як вони в більшості мають характер розвитку.

Рівень залучення мешканців щодо поданих громадянами пропозицій до проєкту бюджету громади на 2022 рік наведено в наступних діаграмах.Фото без описуФото без описуФото без опису

На думку мешканців громади найбільш актуальнішими проблемами, які першочергового необхідно вирішити, які вказані в поданих пропозиціях є: проведення ремонту комунальних доріг – 20%, облаштування тротуарних доріжок – 13,3%, раціональне використання бюджетних коштів – 10%,  а всі решту по 3,3% - проведення реконструкції очисних споруд; облаштування дитячими майданчиками; капітальний ремонт спортивного майданчику Глибоцького ліцею; виділення коштів на проектну документацію будівлі та підключення до електромережі РЕМ по вул.І.Бойка 4Б Глибоцької ДЮСШ; облаштування спортивно - ігровими дитячими майданчиками територій; проведення реконструкції освітлення в центральному парку селища; проведення ремонту мереж водопостачання та водовідведення в селищі; створення громадського простору та зони відпочинку з доступним, безкоштовним WI-FI; встановлення інформаційних знаків, карт, табличок-вказівників з урахуванням потреб усіх соціальних груп населення громади; відведення спеціальних паркувальних місць транспортних засобів для осіб з особливими потребами.

Першочергові пропозиції, які необхідно зробити для розвитку громади представлено в наведеній діаграмі.

Подані пропозиції частково будуть враховані при внесенні змін до бюджету громади.