Україну в її боротьбі за свою незалежність та майбутнє підтримує увесь цивілізований світ

Дата: 28.03.2022 15:53

До Глибоцької громади з різних країн надходять гуманітарні вантажі. Їх везуть з Румунії, Італії, Польщі, Німеччини та інших країн. Люди прагнуть усіляко допомогти Україні. І не лише дорослі, але й діти, які розуміють наскільки страшною і безглуздою є ця війна.

Часто у коробках, які прибувають до нашої громади, зустрічаються іграшки, дитячі малюнки, коротенькі повідомлення.

Зокрема, кілька днів тому, у черговій гуманітарній допомозі, яку організували наші волонтери,  що проживуть в Італії, були також дитячі малюнки та письмові побажання.

Дякуємо Inna Strelchuk, Simone Moretti, Vitaliy Chepel, Anastasia Verbitskay, Марку Стрельчуку та кожному з Вас, хто долучився до такої потрібної справи. Кожній дитині, котра передає частинку своєї любові.

Ми живемо в історичні часи. І сьогодні Україна здобуває мир не лише для себе, але й для всіх дітей нашої прекрасної планети!