28 квітня 2022 року, в актовій залі Глибоцького ліцею відбулася чергова 22 сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради.

Дата: 29.04.2022 11:09

Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк розпочав сесію вшануванням воїнів, котрі загинули у війні з російськими окупантами хвилиною мовчання.

У засіданні сесії взяли участь двадцять один депутат із двадцяти шести.

Всі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

На сесію також були запрошені члени виконкому, начальники відділів структурних підрозділів, старости сіл громади.

Депутатам селищної ради було винесеено на голосування 19 питань, з яких активно розглянули ряд земельних питань, одноголосно проголосували про надання одноразової грошової матеріальної допомоги матері нещодавно загиблого героя Куцого І.Р. та надання відповідної матеріальної допомоги сім"ї Карлійчука Я.В. для облаштування пам"ятника, заслухали звіт директора КНП "Глибоцька багатопрофільна лікарня Глибоцької селищної ради" та проголосували про укладання контракту на новий строк.