Розвантаження міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Порубне - Сірет».

Дата: 27.06.2022 13:35

У зв'язку з військовою агресією РФ проти України, спостерігається значне збільшення транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються пунктами пропуску через митний кордон України з країнами ЄС, зокрема, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Порубне - Сірет».

З огляду на зазначене, згідно з повідомленням Чернівецької митниці Державної митної служби України, з метою оптимізації процедур пропускної спроможності пунктів пропуску, а саме розвантаження вище зазначеного пункту пропуску, при здійсненні експортних операцій, в тому числі, сільськогосподарської продукції, пропонується вивіз продукції через пункти пропуску на українсько-молдовському кордоні, з подальшим виїздом через молдовсько-румунський кордон, зокрема:

•  «Россошани - Брічень»;
  • «Мамалиґа - Крива»;
  • «Сокиряни - Окниця».

При цьому зазначаємо, що товари, які переміщуються територією Молдови транзитом не підлягатимуть проведенню фітосанітарного контролю та необхідності надання дозволу на транзитні перевезення для українських перевізників до кінця червня 2022 року.

Ехал прямо на них: пограничники открыли огонь на границе. Подробности инцидента