Підтримка людей, котрі втікають від війни завжди на часі
Глибоцька громада стала однією з перших в Чернівецькій області, яка почала приймати українців з охоплених війною територій.
Нині майже півтори тисячі людей залишається в громаді. Наразі біля 100 внутрішньо переміщених осіб перебуває у тимчасових притулках на базі комунальних закладів, з них 13 дітей віком до 18 років. І громада за підтримки партнерів продовжує робити все можливе, аби створити належні умови проживання для людей.
У межах проєкту «Оперативне забезпечення потреб громад Чернівецької області щодо прийому внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується Агенцією розвитку громад Буковини, було встановлено бойлер та душову кабіну, здійснено закупівлю холодильника, а для можливості щось приготувати окремо – надано електроплити та чайники, мікрохвильові печі, електросушки. Це дає змогу хоча б частково забезпечити базові санітарно-гігієнічні потреби людей, які опинились в надзвичайно складних життєвих обставинах.
Щиро вдячні нашим європейським партнерам, Агенцією розвитку громад Буковини котрі не втомлюються допомагати та підтримувати українців у скрутну хвилину.
Хочеться наголосити, що допомога ВПО у рамках проєкту «Оперативне забезпечення потреб громад Чернівецької області щодо прийому внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується Агенцією розвитку громад Буковини за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу надає для гостей нашої громади можливість облаштувати більш-менш комфортне місце проживання для себе та своїх діток.