Державний Прапор України - синьо-жовтий символ незламності!

Дата: 23.08.2022 11:45

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора.

Український прапор нині - це справжній символ боротьби і нескореності країни, національної єдності, честі та гідності!

В усьому цивілізованому світі синьо-жовтий колір нашого стягу уособлює сміливість, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір Перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери!

В свою чергу, Глибоцька громада всіляко намагається підтримати на передовій незламних воїнів у боротьбі за незалежність нашої Батьківщини, які впевнено тримають у своїх руках Державний Прапор України.

Сьогодні, на Центральній площі селища усі присутні символічно вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання, розгорнули кількаметровий стяг України, виконали Гімн та урочисто підняли Державний Прапор.

Право підняти прапор було надано найкращим учням Глибоччини: Анастасії П`ясецькій, Євгену Биховцю, Олександру Ванзуряку, Владиславу Горину і Марті Баловсяк.

З Днем Державного Прапора України, шановні мешканці та гості Глибоцької громади!

Фото без описуФото без опису

Молоде покоління українців урочисто підіймає Державний Прапор України: Анастасія П`ясецька, Євген Биховець, Олександр Ванзуряк, Владислав Горин і Марта Баловсяк.

Фото без описуФото без опису