Глибочани та гості громади помолилися за волю і незалежність України.

Дата: 14.10.2022 17:45

Сьогодні, 14 жовтня, в день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують кілька важливих свят - День захисників і захисниць України, День козацтва та День Української повстанської армії.

Саме тому, біля пам`ятника Борцям за Волю України, у селищі Глибока,  мешканці та гості громади, всечесні отці, військовослужбовці ЗСУ, волонтери, керівники та колективи комунальних установ зібралися разом для панахиди за загиблими воїнами та спільної молитви за волю, незалежність нашої Батьківщини і якнайшвидшу Перемогу над російським загарбником.

Як зазначив очільник Глибоцької громади Григорій ВАНЗУРЯК: «Усі ці свята мають особливе значення. Вони нагадують про громадянський обов'язок і важливе громадянське призначення, про патріотизм, любов до своєї Землі, мужність і нескореність».

Всечесні отці закликали усіх присутніх молитися за мир та Покров Пресвятої Богородиці над нашою Україною, шанувати пам’ять Героїв, які поклали своє життя задля збереження та захисту нашої держави, пам`ятати історичну самобутність, становлення української держави та духовність українців, як нації.

Після спільної молитви, у Глибоцькій гімназії та Червонодібровському НВК - закладах, де пройшли шкільні роки полеглих воїнів, відбулося відкриття та освячення меморіальних дошок Героям Олександру Биховцю та Андрію Кучмію.

Вічна слава, шана та подяка Героям, захисникам і захисницям, синам і дочкам України за мужність, силу духу та жертовність.