Гарні подарунки та чудові враження до прийдешніх свят від помічників Святого Миколая.

Дата: 28.12.2022 15:28

Сьогодні, з подарунками від Святого Миколая та найкращими побажаннями з прийдешніми святами для діток Глибоцької громади, які потрапили у складні життєві обставини приїздили Марта Левченко та інші представники Фонду «Я майбутнє України».

Біля лісової красуні, у приміщені Глибоцької селищної ради, разом із секретарем ради, Службою у справах дітей, Центром надання соціальних послуг, Ювенальною превенцією, Поліцейським офіцером громади благодійники привітали діток яскравими подарунками та подарували їм багато щирих емоцій.

Тут вони зустрілися із своїми старими знайомими, сім`ями, що раніше проживали у «Місті добра» та познайомились з іншими батьками і дітками.

Натомість дітлахи віддячили усім присутнім своїми щирими посмішками, міцними обіймами та гучним «Дякую»!

Вдячні кожному, хто долучився до цієї доброї справи: організатором, благодійникам, Марті Левченко та її святковим помічникам за доброту, подаровані емоції, радість, віру у дивовижні вчинки і добрих людей та дитячу впевненість у їхній значимості для цього світу, яка так важлива і потрібна сьогодні цій дітворі.

Впевнені, що дітки нашої громади, які потрапили у складні життєві обставини проведуть Новорічні та Різдвяні свята втішаючись чудовими подарунками та з нетерпінням будуть чекати наступних зустрічей із представниками Фонду «Я майбутнє України».