Шановні жителі Глибоцької громади

Дата: 29.12.2022 16:52

Завтра, 30 грудня, у Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим Героєм, патріотом, нашим земляком, жителем села Червона Діброва, молодшим сержантом - Ігорем Дмитровичем Маником.

Прибуття похоронної процесії у рідне село воїна - Червона Діброва очікується близько 9.45 - 10.00.

Попрощатися із полеглим воїном Ігорем Дмитровичем Маником  можна буде біля його будинку у селі Червона Діброва, по вулиці Центральній, 16 з 10.30.

Далі похоронна хода від будинку полеглого захисника вирушить до місцевої церкви ПЦУ Святого Великомученика Димитрія.

Поховають Героя у рідному селі на території церкви.

Вічна пам`ять та слава воїну, справжньому сину України, який загинув у боротьбі за незалежність нашої Батьківщини...