Пам`ять Героїв Небесної Сотні вшанували у Глибоці.

Дата: 20.02.2023 17:09

У Глибоцькій громаді Героїв Майдану вшанували поминальною панахидою біля пам`ятника Борцям за Волю України.

До поминального заходу долучилися представники влади, колективи комунальних установ, мешканці територіальної громади. Після Гімну України слово взяв селищний голова Григорій Ванзуряк. Він зазначив, що: «…дев’ять років тому українське суспільство не просто зробило свій вибір, а й довело, що здатне його захищати».

Відтак отець Роман, священник ПЦУ імені Рівноапостольної Княгині Ольги провів поминальну панахиду за загиблими Героями.

Він охарактеризував цю дату, як початок російсько-української війни, адже іще з історичних подій під час Помаранчевої революції: «…росіянам стало зрозуміло, що українці добровільно не повернуться у російське ярмо».

Смерть Небесної Сотні - ціна, яку ми заплатили за перемогу у Революції Гідності. Вона змінила Україну, перевернула її свідомість та відкрила нову сторінку в нашій історії.

Сьогодні день, коли усі віддають шану та моляться за Небесну Сотню!

Вічна пам`ять та слава Героям...