Схилімо голови у скорботі

Дата: 03.03.2023 20:24

Завтра, 4 березня, Глибоцька громада попрощається з полеглим від  рук російського ворога Героєм- Іллею Романовичем Русу

У зв`язку з цим, у громаді оголошено День жалоби.

Прибуття похоронного кортежу у село Димка очікується близько 10.20, а у селище Глибока о 10.30.

Живий коридор для зустрічі Героя буде шикуватися з 10.25 по вулиці Героїв Небесної Сотні від моста (каплиці) до Глибоцького будинку культури.

Востаннє попрощатися з молодим воїном - можна буде у місцевому Будинку Культури, за адресою вул. Борців за Волю України, 3, із 10.30 до 13.00.

Відспівування Іллі Русу відбудеться у храмі ПЦУ ім. рівноапостальної княгині Ольги, приєднатися до якого запрошуються священники усіх релігійних конфесій селища.

Поховання нашого земляка пройде на місцевому кладовищі.

Вічна пам'ять, шана та слава нашому захиснику - Русу Іллі Романовичу, який віддав своє життя за мир в Україні у боротьбі проти російської агресії...