Глибоцька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

До уваги суб`єктів декларування: посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів селищної ради, керівників комунальних підприємств.

Дата: 22.03.2023 10:01
Кількість переглядів: 337

Чи обов’язково подавати декларації під час війни?

           03.03.2022р. Верховна Рада України прийняла Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», яким відтермінувала строк подання фізичними особами документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, на строк до трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи.

Водночас НАЗК надає суб’єктам декларування можливість подавати декларації навіть під час війни, якщо декларант має всю необхідну інформацію, та бажає подати декларацію, то це можливо зробити через персональний кабінет у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

ПЕРШОЮ подається щорічна декларація за 2021 рік (у разі, якщо особа її не подала).

Після подачі щорічної  декларації  у разі виникнення обов’язку особа також подає:

   

Повідомлення про зміни в майновому стані (стосується лише осіб, які займають відповідальне або особливо відповідальне становище, а також які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.).

Повідомлення про відкриття валютного рахунку (повідомлення подається у випадку відкриття рахунку, як суб’єктом декларування так і  його членами сім’ї).

Черговість подачі повідомлень про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного рахунку залежить від дати виникнення обов’язку у суб’єкта декларування.

Обов’язок подання декларацій яких виник ПІД ЧАС ДІЇ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ  подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня. (Три місяці з дня офіційного припинення дії військового стану).

Повідомлення про відкриття валютного рахунку, обов’язок якого виник  після припинення чи скасування воєнного стану подається у десятиденний строк.

Декларація при звільненні, обов’язок подачі якої виник після припинення чи скасування воєнного стану подається не пізніше 30 календарних днів з дня припинення діяльності.

Наголошуємо, кожен несе персональну відповідальність за достовірність даних.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню декларації може передувати виникнення питань у зв’язку із завершенням терміну дії кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тієї чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо вас перевірити, що ви без перешкод можете зайти до Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні роз’яснення щодо заповнення декларацій та інша корисна інформація ( https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/ )

Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування


До уваги суб'єктів електронного декларування! | Калуська Міська Рада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь