Подяка від військового командування солдату Павлу Віковану

Дата: 25.07.2023 11:05

Нещодавно на адресу 2-го відділу селища Глибока Чернівецького районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки надійшов лист-подяки від командування 66-ї окремої механізованої бригади.

В ньому зазначено, що наш земляк, солдат Павло Аврелович Вікован разом з побратимами непохитно тримає лінію фронту та успішно виконує покладені на нього бойові задачі.

Він «проявив себе як сумлінний підлеглий, хоробрий боєць, відданий друг, надійний бойовий побратим.  Павло Аврелович є невід`ємною частиною нашого військового колективу, взірцево та відповідально виконує обов’язки військової служби» - йдеться у листі-подяці.

Звісно, такі рядки, сказані про нашого земляка Павла Вікована дорого вартують.

Натомість ми зичимо йому та усім нашим захисникам міцного здоров’я, крепості духу, Божої охорони та якнайшвидшого повернення до рідної домівки.