Кібербезпека

Фото без опису      Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади,

на даний час інформаційні технології з використанням мережі інтернет стрімко рухаються вперед. За допомогою компютерів та мобільних девайсів ми отримуємо звязок, потрібну нам інформацію, роботу онлайн, доступ до банківських систем, дозвілля та багато іншого. Але ми повинні розуміти що ворог продовжує війну не тільки на полі бою а й в інформаційному полі.

Мережа інтернет стає тепер потужною інформаційною зброєю яка має можливість атакувати не тільки уряд а й цивільне населення.

Шляхом постійних кібератак що спрямовані на поширення інформаційних фейків серед населення в тому числі розповсюдження дезінформації а також перехоплення даних та аккаунтів користувачів для створення компрометації інформації  як від фізичних осіб так і від органів місцевого самоврядування, хакери ворога пробують схилити чашу терезів на свою користь.

Враховуючи вище наведене, виникає необхідність проведення заходів для підвищення рівня кібербезпеки, як серед населення так і серед органів місцевого самоврядування та інших організацій громади.

Мережа інтернет як кожна зброя, має свої правила користування. Кожен хто нею користується повинен усвідомлювати ризики і наслідки своє діяльності та приймати міри своєї безпеки. Кожен користувач мережі повинен мати хоча б мінімальні знання та дотримуватись мір кібергігієни при користуванні мережею. Це в першу чергу Ваша безпека!!!

З метою покращення обізнаності роботи із мережею, створено окремий розділ із кібербезпеки на офіційному сайті Глибоцької громади.

Метою даного розділу є:

• Забезпечувати постійний моніторинг електронних комунікаційних мереж та інформаційних ресурсів, аналіз вторгнень щодо цих мереж і ресурсів
  • Здійснювати виявлення та реагування на кіберінциденти і кібератаки, а також усунення їх наслідків
  • Здійснювати інформаційний обмін щодо реалізованих та потенційних кіберзагроз
  • Розробляти та реалізовувати запобіжні, організаційні, освітні та інші заходи у сфері кібербезпеки

У випадку виявлення випадків викрадення облікових записів в месенджерах чи компрометації або інфікування пристроїв шкідливим програмним забезпеченням просимо невідкладно повідомити

Урядову команду реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA incidents@cert.gov.ua

тел. +38 (044) 281-88-25

Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки Служби безпеки України

incident@dis.gov.ua,

тел. +38 (093) 348-23-34)

Технічна підтримка Глибоцької селищної ради

it_support@hlyboka-gromada.gov.ua

03 Вересня, 2024 р., 16:03
123456789? qwerty? Ми сподіваємося, що ви не використовуєте для своїх акаунтів подібні паролі.