Глибоцька громада святкує День вишиванки
Дата: 17.05.2019 09:18
Кількість переглядів: 729
День вишиванки — це свято національної єдності, що відзначається щороку у третій четвер травня. Українці всього світу у цей день одягають українську вишиту сорочку – вишиванку, яка є оберегом та захищає людину від біди та негараздів. Вишиванка в Україні – є яскравим та самобутнім явищем нашої культури.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04417004/543350195cc1e9016f6bc88666b67a84.jpg)
« повернутися