ОБ’ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ПОГЛИБЛЮЮТЬ СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Дата: 22.05.2019 09:53

Про можливості налагодження двосторонньої взаємодії йшлось вчора в Івано-Франківську під час зустрічі представників Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття та Агенції розвитку громад Буковини з представником асоціації органів місцевого самоврядування Данії Філіпом Боттерном. Зокрема , п.Боттерна цікавила діяльність агенцій та асоціацій українських громад.

Участь у зустрічі взяли Перший секретар Представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедикт Германн, керівник південно-західного ХАБу «Програми U-LEAD з Європою» Юлія Грицку-Андрієш, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк, голова Глибоцької ОТГ – Григорій Ванзуряк,  а також голови територіальних громад Івано-Франківської області.

Важливо розвивати європейський принцип субсидіарності, делегувати повноваження на місця аби люди вчилися самотужки вирішувати проблеми – зазначив Бенедикт Германн.

Співрозмовники наголосили на важливості налагодження партнерських відносин між органами місцевого самоврядування обох держав, так як досвід Данії, на їх переконання, сприятиме активізації соціально-економічного розвитку територіальних громад.