Глибоцьку об’єднану територіальну громаду відвідали журналісти з семи областей України

Дата: 30.05.2019 14:48

Харківський прес-клуб у рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» організовує інформаційний обмін між регіонами нашої держави.
Завдяки обміну журналістськими групами представники мас медіа отримують більш розширену та достовірну інформацію про процес реформ в різних частинах країни.

Сьогодні, 30 травня журналісти з семи областей України, а саме Луганської, Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Херсонської, Житомирської, побували на Глибоччині.
Учасники прес-туру ознайомилися з життям Глибоцької громади та відвідали «Сервісний центр МВД», центр зайнятості, кооператив «Добрі Ґазди» і епітерапевтичний оздоровчий комплекс «Мівіра», що у селі Михайлівка.
Проекти обміну журналістськими групами стосуються суттєвого покращення стандартів життя, медичних послуг, освіти та вирішення транспортних проблем для місцевих жителів. Крім того, проект доводить, що Україна єдина, а українці є господарями на своїй землі.