Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

Дата: 03.06.2019 17:57

ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

ОГОЛОШЕННЯ

про  початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

Відповідно до розпорядження селищного  голови    від 03.06.2019р. №93,  Глибоцька  селищна рада  Чернівецької  області оголошує  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

До складу конкурсної комісії   входять у рівній кількості:

представники органу управління (селищної ради);

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ»

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління, – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Глибоцької  селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення. (до 17.06.2019р. )

Подати пропозиції можна за адресою: смт.Глибока, вул.Шевченка, 1, відділ організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю.

Глибоцький селищний голова                                                                     Г.С. Ванзуряк

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)