УКРАЇНСЬКИЙ АФОН ВІДВІДАЛИ ВІРЯНИ ГЛИБОЧЧИНИ, ЩОБ ВІДЗНАЧИТИ РІЗДВО СВЯТОГО ІОАННА ПРЕДТЕЧІ

Дата: 08.07.2019 16:57

7-го липня тисячі православних вірян з усієї України зібралися на Івано-Франківщині, щоб відзначити Різдво святого Іоанна Предтечі. За сприянням голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка та надання двох автобусів Глибоцькою селищною радою, до урочистої літургії долучилися і прочани Глибоччини. Дехто з наших вірян до Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря йшли пішки. Службу правив предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Чотириста років українці возносили молитву до Господа для того, щоб він послав нам українцям свою державу, свою церкву, захистив нашу мову, захистив душу українців.

Через дощ, який пройшов зранку та розмиту дорогу, не всі парафіяни змогли відвідати блаженний камінь з цілющою водою та водоспад -  унікальні природні реліквії, які розташовані в одному з найвіддаленіших куточків парку Манявського скиту.

На завершення подорожі паломники відвідали Спасо-Преображенський Угорницький монастир, де всі змогли окунутися у купальні чудодійного джерела.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)