про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – проект рішення Глибоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Дата: 26.06.2019 10:03

ПОВНИЙ ТЕКСТ ДОКУМЕНТУ:  ТУТ

про результати базового відстеження  результативності

регуляторного акту – проект рішення Глибоцької селищної ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

26 червня 2019 року

Регуляторний орган: Глибоцька селищна рада

Розробник проекту рішення:  секретар селищної ради, начальник фінансового відділу, спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин та комунальної власності,

Розробник звіту про результати базового відстеження результативності регуляторного акту: секретар селищної ради, завідувач юридичного сектору, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій

Відповідальна особа: секретар селищної ради, завідувач юридичного сектору, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій

Контактний телефон: 2-15-99

1. Вид та назва регуляторного акта, відстеження результативності якого здійснюється.

Проект рішення Глибоцької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

2. Назва виконавців заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта.

Секретар селищної ради, начальник фінансового відділу, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради.

3. Цілі прийняття акта.

Встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання та відповідно до потреб селищного бюджету; визначення порядку нарахування та строків сплати податків і зборів; забезпечення необхідних надходжень до селищного бюджету.

4.  Тип  відстеження.

Базове відстеження.

5.  Строк виконання заходів з відстеження результативності.

Червень   2019 року.

6.  Методи  одержання  результатів  відстеження  результативності  акту.

Під час проведення базового відстеження результативності регуляторного акта був застосований статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність,  а також способи одержання даних.

- кількість платників по кожному податку та збору, визначених регуляторним актом;

- суми надходжень від місцевих податків та зборів (по кожному окремо) за відповідний податковий період.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Завдяки забезпеченню цих надходжень до селищного бюджету, у 2020 році очікувана сума надходжень від цих податків становить 10844,5 тис. грн., що складе 22,7 %  від загальної  суми доходів.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня  досягнення визначених цілей.

Повторне відстеження  результативності регуляторного акту буде проведено через 1 рік.

Періодичне відстеження  результативності  регуляторного акту буде здійснюватись раз на три роки, починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження цього регуляторного акту.

Глибоцький селищний голова                                         Г.С. Ванзуряк

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)