Дата: 12.06.2019 16:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, селищна рада повідомляє про намір оприлюднення проекту рішення «Про внесення змін до рішення від 14.12.2012 №218-23/12 «Про затвердження Порядку пайової участі  замовників у розвитку інфраструктури селища Глибока» та аналізу регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект рішення розроблено на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності»

Поштова та електронна адреси розробників проектів рішень: Глибоцька селищна рада, вул. Шевченка, 1, смт. Глибока, Чернівецька обл., 60400; https://hlyboka-gromada.gov.ua

Проекти рішень буде опубліковано на офіційній сторінці Глибоцької селищної ради в мережі Інтернет, за посиланням  https://hlyboka-gromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту рішення просимо надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування на поштову та електронну адреси розробників регуляторного акту.