Змістовне знайомство глибочан із Польською гміною та фірмою «Hegelmman»

Дата: 09.07.2019 19:58

Щойно з Польщі повернулась делегація представників Глибоцької ОТГ. Ось, що зокрема розповів голова територіальної громади Григорій Ванзуряк:

• Протягом 2х днів мали честь бути запрошені бургомістром міста і гміни на дні Наролю в Польщі. Принагідно хочу сказати, що цього року минає 14 років співпраці Глибоки та міста Нароль. Спільно з бургомістром Grzegorz Dominik обговорили також моменти співпраці між навчальними закладами наших громад.

Водночас щиро вдячні нашим землякам які працюють у фірмі «Hegelmman» за теплу зустріч, змістовне знайомство і гарну розповідь про фірму «Hegelmman» з міста Чинстохово в Польщі. Члени делегації були вражені умовами роботи у фірмі, також було приємно, що головними менеджерами цієї компанії є глибочани.

Бажаємо успіхів і маємо надію, що найближчим часом офіс цієї компанії буде і на Буковині, а саме у Глибоцькій громаді.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)