У суботу 20 липня – день тиші

Дата: 18.07.2019 10:29

Є Закон України “Про вибори до Верховної ради”, який передбачає, що передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. Тобто, у суботу не повинно бути ніякої передвиборної агітації. Так як комунальне Глибоцьке підприємство не має відношення до рекламного сюжету та не компетентне законодавчо ним займатися, то всю політичну рекламу повинні прибирати самі оператори - власники рекламних засобів.

Нагадуємо, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена адміністративна відповідальність за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (на деревах та електроопорах).

Отож, Глибоцьке комунальне підприємство просить штаби кандидатів у депутати прибрати свою передвиборчу агітацію на території Глибоцької ОТГ та заощадити кошти громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)