Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ отримав нового директора

Дата: 22.07.2019 17:23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису22.07.2019 року відбулось чергове засідання конкурсної комісії з заслуховування конкурсних пропозицій та проведення співбесіди з учасниками конкурсу на зайняття вакантної посади  директора КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ».   Відбулося визначення шляхом відкритого голосування кандидатури, яка відповідає встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 вимогам - переможця конкурсу. Конкурсною комісією внесено подання в.о. Глибоцького селищного голови Бадюк О.І.  про призначення переможця конкурсу Тімофті Лариси Пантелеївни  на посаду директора КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» з укладенням контракту та  оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб~сайті Глибоцької селищної ради.  На засідання конкурсної комісії було  запрошено  Павлюка Василя  Орестовича,  заступника начальника управління охорони здоровя Чернівецької ОДА, начальника  відділу медичної допомоги дорослим департаменту охорони здоровя Чернівецької ОДА, який поспілкувався з претендентами на вакантну посаду, що були допущені до конкурсу за результатами розгляду документів на відповідність кваліфікаційним вимогам. Засідання постійно діючої конкурсної комісії  вів  голова комісії  Зеленівський В.К.,  зауважень щодо ведення засідання не надходило.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)