Голова Глибоцької селищної ради привітав прихожан храму Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги з храмовим святом

Дата: 25.07.2019 07:17

24 липня - престольне Свято у Храмі Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у Глибоці

Громада Української православної церкви утворилася у Глибоці двадцять років тому. За пожертви віруючих та благодійників будується храм, який стає своєрідною духовною пристанню для багатьох людей. Ім’я святої рівноапостольної княгині Ольги громада обрала тому, що як її особисті віра і молитва просвітили світлом Христової віри народ, так і віра прихожан, серед яких були і Ольги, знайшла відгук у людських душах і в Глибоці постав цей храм.

Настоятель храму отець Роман Грищук каже, що парафіяни чекають престольного свята з особливими відчуттями: для віруючих людей це є духовна наснага на увесь наступний рік.

Богослужіння відвідали очильники району та Глибоцької ОТГ, багато гостей з інших парафій на чолі зі своїми священниками, представники громадських організацій. Фото без опису